Somnia


Rassid


Inimesed (2 EP)– need kõige tavalisemad. Nimetatakse ka somnikuteks. Nad on rahuarmastavad, looduslembesed, hindavad kõrgelt oma klanni, perekonda ja sõpru. Elu on nende hulgas väga väärtuslik, seetõttu ei haarata kunagi tõelise põhjuseta relva.

Tondid – väikesed õnnetud läbipaistva kehaga olevused. Liiguvad peamiselt päevasel ajal, mil neid võib kohata puuokstel, kividel või ojade ääres. Keskpäeval on täiesti nähtamatud. Räägitakse, et nad on nende inimeste hinged, kes pole peale oma surma mingil põhjusel siit ilmast lahkuda suutnud. Tihtipeale väga tüütud ja kleebivad end iga ränduri külge (kaudses mõttes), keda näevad ning kurdavad neile oma rasket elu. Tonte saavad teise ilma saata loitsijad, kes peavad selleks sooritama erilise tunniajase riituse. Tondi relvaks on tema laul, millega ta teisi täiesti teadmatult uinutab.

Vampiirid (10 EP) – unustage kõik, mida te teate vampiiridest! Nad ei maga kirstudes, ei pelga päikest, riste ega küüslauku. Vampiiridele meeldib hea luule, muusika ja tants. Nad riietuvad peamiselt musta värvi riietesse, sest ainult see on nende arvates parim viis oma tõelise loomuse väljatoomiseks. Muidugi toituvad nad verest, kuid kuidagi peavad ka nemad ära elama. Ainus viis vampiiridest lahtisaamiseks on neid Püha Veega pritsida (viib EPd koheselt nulli).


tagasi üles

Leht on osa Somnium Mirabilest. Lehe disain ja kood: Sprot Kala